Технологія виготовлення пластикових вікон
Компанія «ВІКНА+» (м.Ковель) пропонує вам дізнатися про особливості створення пластикових віконних систем, технологію виробництва склопакета і як проходить сам процес.
Процес нарізки, армування, фрезерування

Виготовлення пластикових вікон ПВХ починається з підготовчих заходів:
  • Профіль надходить на склад у вигляді довгих шестиметрових листів.
  • Для того, щоб на вікнах не виникали деформації, транспортування здійснюється за допомогою металевих палет.
  • Усі склопакети характеризуються якісним армуванням. Металевий профіль, що застосовується, має товщину не менше 1,5 мм. У товщину зовнішні стінки досягають 3 мм, що є оптимальним для кліматичних умов нашої країни.
Для багатьох, кого цікавить питання з чого роблять пластикові вікна ПВХ, буде цікаво дізнатися, що ця технологія багато в чому схожа зі створенням дерев'яних систем. Спочатку пластикові елементи, як і їх дерев'яні аналоги, нарізаються по довжині, а потім потрібно зробити запил під кутом 45º. Для подальшого зварювання кутів потрібно вставити та зафіксувати металеве армування. У конструкції доведеться ще робити отвори для ручок та інших навісних елементів. Усі сучасні процеси виготовлення здійснюються в автоматичному режимі і контролюються комп'ютером.

Особливості технології

Технологія виготовлення склопакетів для пластикових вікон складається з кількох етапів і передбачає:
  • Кріплення армування. На нашому заводі для цього використовують сучасні верстати.
  • Зварювання конструкції. Нарізаний профіль вирушає на 4-х зварювальний комплекс, де проходить первинну обробку.
  • Зварювання кутів. Під температурою 250°С виготовляють кути майбутньої віконної системи.
  • Обробка кутів. Відбувається обробка зварювальних швів по кутах системи. Для того, щоб все було зроблено точно, застосовується автоматичне обладнання.
Сучасні технології виробництва ґрунтуються на комп'ютерному управлінні всіма процесами. Вручну виготовляються лише нестандартні моделі, наприклад, арочні вікна. Спочатку профілі нагріваються до еластичного стану, після чого ПВХ легко надати будь-якої форми, у разі — арки.

Монтаж ущільнювача та фурнітури

Відповідаючи на питання, як виготовити пластикове вікно, слід зазначити і процес установки ущільнювача. Ця операція проводиться вручну.

На цьому етапі виробництва відбувається установка:
  • Фурнітури у віконну систему.
  • Механізмів (ножиць) для відкидання на стулку.
  • Заповнювач газу. Його додатковою функцією є захист від пилу.
Виробництво пластикового вікна завершується повною комплектацією замовлення. Відповідно до розмірів підвіконь проводиться нарізка конструкції, монтаж відкосів, створення водовідливів. Для подальшого захисту приміщення від пилу, алергенів та надокучливих комах встановлюється протимоскітна сітка.

Підбір матеріалів для монтажу

Перед тим, як конструкція буде повністю укомплектована та надіслана замовнику, формується набір необхідних матеріалів. Включаються, наприклад, елементи кріплення, силікон і монтажну плівку. На цьому етапі склопакет вважається готовим, залишилося його встановити та зафіксувати стулки на рамах.

Для того, щоб конструкція прослужила довго і повністю виконувала покладені на неї функції, дуже важлива її професійна установка. Замовити віконні системи та їх монтаж завжди можна у нашій компанії «ВІКНА+»

 
28-09-2022