Як вибрати віконний профіль
 

Ринок пластикових вікон дуже великий. Тут можна знайти продукцію відомих у всьому світі виробників та недорогі пропозиції від невеликих компаній. Кожен виробник рекламує свою продукцію, акцентуючи увагу споживача на перевагах і скромно замовчуючи про недоліки. Для того, щоб нове вікно не перетворилося на багаторічне розчарування, потрібно зробити правильний вибір віконного профілю.

Які ж віконні профілі найкращі? Ті, чиї характеристики та конструкція відповідають кліматичним особливостям місцевості. Всі види профільних систем, представлені на ринку, можна розділити на кілька груп відповідно до клімату:


  • Для помірного клімату підійдуть прості трикамерні конструкції зі стандартною монтажною шириною. Це найдоступніші за ціною варіанти.
  • Для різко континентального клімату зі спекотним літом та морозною зимою краще зупинити вибір на п'ятикамерних рамах зі збільшеною монтажною шириною та П-подібним армуванням.
  • Для суворого клімату, що характеризується сильними вітрами та різкими перепадами температур, підійдуть багатокамерні конструкції із суцільним армуванням та максимальною монтажною шириною.

Рама повинна мати два контури ущільнень. В іншому випадку точка роси опиниться під нею, що призведе до таких проблем, як випадання конденсату, протяги. Купувати вироби з одинарним ущільнювачем не варто, якою привабливою не здавалася б ціна на них.Виробник

Компанією "Вікна+" представлена ​​продукція виробників Epsilon та Rehau:


  • Rehau. Продукція цього бренду - одна з найпопулярніших на українському ринку. В асортименті можна знайти профілі, що підходять для різних кліматичних умов. При цьому продукція Rehau відрізняється доступною ціною та відноситься до середнього класу.
  • Epsilon. Профілі цього бренду відрізняються широкою гамою кольорів, використанням у виробництві екологічно чистих технологій. Рами цього виробника забезпечують хорошу теплоізоляцію.

Це основні фірми-виробники, вироби яких пропонує компанія "Вікна+", що у Ковелі. Усі вони мають якісну продукцію із гарними експлуатаційними характеристиками. Який краще обрати профіль пластикового вікна? Той, який матиме оптимальне співвідношення характеристик і відповідатиме кліматичним умовам місцевості. Зателефонуйте +38 098 4517514 або завітайте до нас в офіс за адресою м.Ковель, вул.Брестська 33/1 і наш менеджер порадить найкращий для вас варіант.


 
05-10-2022