Вікна на віки
На термін служби пластикових вікон впливає багато причин, починаючи від матеріалу і закінчуючи правильністю установки. Якщо при виробництві не було порушено технології, саме вікно вийшло без браку, а монтажники були обережні, то така конструкція прослужить довго. У середньому компанія “Вікна+” дає гарантію на свою роботу близько 50 років.
Тільки факти
  • У 90-ті роки в Німеччині було проведено реконструкцію великої будівлі. Усі старі вікна, які встановлювалися понад 30 років тому, було демонтовано. На диво монтажників пластикові вікна, у яких не вийшов весь термін служби, виявилися практично як нові. За винятком слідів невеликої дії сонячного світла, профіль і сам склопакет залишилися незмінними. Якби не обов'язкова заміна, такі вікна прослужили б не один десяток років.
  • Дослідним шляхом у лабораторних умовах встановили, що полівінілхлоридний профіль не змінюється протягом 40 років, а його фізичні та колірні характеристики такі ж, ніби він лише зійшов із конвеєра. Крім того, термін служби сучасних ПВХ вікон підвищують наукові дослідження та вдосконалення хімічних добавок.
  • Без механічних пошкоджень склопакет простоїть понад 20 років. Якщо, звичайно, його ніхто не розбиватиме навмисно. Фурнітура та деталі більш крихкі, проте своєчасна заміна збільшує довговічність конструкції. Фактично одне й те саме вікно може служити не одному поколінню.
Що головне у віці?

Тривалість життя пластикового вікна залежить не тільки від матеріалів та монтажу. Велику роль відіграє акуратність господарів та правильний догляд за конструкцією. Якщо постійно хлопати та кидати в склопакет важкими предметами, то термін придатності пластикових вікон помітно знижується. Гарний господар такого не допустить — вчасно змащуватиме фурнітуру та мінятиме ущільнювальний матеріал.

Найякісніше вікно може стати непридатним, якщо його неправильно встановили. Тому при покупці треба вбирати надійну компанію, яка дає гарантію, що термін служби буде не нижчим за норму. Саме такою і є компанія “Вікна+”, що у Ковелі.

Для кожного типу будівлі та місцевості вікна вибирають за поєднанням безлічі показників. Наприклад, для міських квартир з високим рівнем шуму, пилу та викидів, оптимальною буде установка пластику, який не настільки вибагливий, як дерево, а здатний протистояти шкідливим факторам, що збільшує термін експлуатації вікон ПВХ.

Така різна гарантія

Термін експлуатації пластикових вікон залежить ще й від деталей, що використовуються під час встановлення. При цьому виробник дає різні терміни гарантії окремо на склопакет, окремо на фурнітуру та на профіль. Ці цифри безпосередньо пов'язані з тим, як якісні елементи використовуються при монтажі.
Хитрощі від спеціалістів компанії “Вікна+”, які дозволяють встановити пластикові вікна надовго та збільшити термін їх експлуатації:
  • Для чищення вікон не можна використовувати хімічні речовини, наприклад лужні або кислотні. Краще прості мильні розчини, які не діють агресивно.
  • Не можна застосовувати порошки абразивних властивостей - вони можуть порушити захисний шар, від якого залежить яким буде термін служби пластикових вікон.
  • Ручки та петлі треба змащувати засобами, в яких немає гліцерину - це дозволить довго не змінювати гумовий ущільнювач.
З питань замовлення металопластикових вікон у Ковелі та районі телефонуйте +38 098 4517514 
 
12-10-2022