Важливі відомості про енергозберігаючі склопакети
Сучасні склопакети дозволяють створювати у приміщенні сприятливу атмосферу, зберігати прохолоду у спекотний день та забезпечувати тепло у морозний час. Це можливо завдяки відмінним теплоізоляційним характеристикам вікна. Сьогодні компанія “Вікна+”, що у Ковелі, може запропонувати безліч варіантів скла: протиударні, сонцезахисні, кольорові. Вибір оптимального варіанта залежить від багатьох факторів. Серед найбільш затребуваних виробів – енергозберігаючі склопакети.

У чому їхня особливість?

На одну з поверхонь скла тонким, ледь помітним шаром наносять спеціальне покриття, що покращує теплоізоляційні характеристики склопакета. Ефект подібний до дії відбивача. Енергозберігаючі вироби посилено поглинають тепло і направляють його в сторону випромінювача. Таким чином, у літню пору тепло, яке акумулює склопакет, не проникає в приміщення, а повертається в атмосферу. Взимку цей принцип працює у зворотному напрямку: склопакет вловлює тепло від нагрівальних приладів та утримує його у приміщенні. За рахунок цього вдається легко досягати суттєвої економії на енергоносіях, створювати сприятливий мікроклімат, який не залежатиме від погоди на вулиці.

Як визначити енергозберігаючий склопакет?

На вигляд енергозберігаюче скло практично нічим не відрізняється від звичайного. Воно виявляє свої особливості лише у процесі експлуатації. Цілком очевидно, що постає питання про енергозберігаючі склопакети: як відрізнити їх від простих? Малоймовірно, що відомі компанії, як то підприємство “Вікна+”, ризикуватимуть своєю репутацією і намагатимуться ввести вас в оману. Водночас вартість звичайних та енергозберігаючих стекол різна, а отже, не буде зайвим ще раз переконатися в тому, що немає жодної помилки (навіть ненавмисної). Існує нескладний спосіб переконатися у реальності заявлених характеристик. Все, що знадобиться - свічка або запальничка. Піднесіть полум'я ближче до скла і воно "розповість" вам усі таємниці.

  • Перша важлива характеристика – кількісна. Якщо перед вами енергозберігаючий склопакет, то в ньому ви побачите рівно стільки відбитків полум'я, скільки скляних поверхонь у виробі. В однокамерному склопакеті буде чотири відображення, а у двокамерному – шість.
  • Другий показник – колір. В енергозберігаючих склопакетах полум'я запаленої свічки відбиватиметься особливим чином. Одне з відображень матиме блакитний відтінок, а решта — жовтий. Для двокамерного склопакета це буде друге скло від спостерігача.
В ході такого простого експерименту ви перевірите правильність розташування скла, їх наявність у повній комплектації та відповідність заявленим характеристикам енергозбереження. У виробі зі звичайним склом відображення свічки будуть одного кольору.

Енергозберігаючі склопакети, які пропонує компанія “Вікна+”, коштують дещо дорожче за звичайні, проте вони суттєво знижують втрати тепла, забезпечуючи економію до 35 %. Їхні експлуатаційні характеристики зберігаються протягом усього періоду використання.

Магазин "Вікна +"
Наша адреса: м.Ковель, вул.Брестська 33/1

Ми працюємо:

Пн- Пт: 09.00 - 17.00
Сб: 09.00 - 14.00
Нд: вихідний

Наш телефон: +38 098 4517514


 
23-10-2022