Нехай буде світло!
У житті будь-якої людини сонячне світло відіграє величезну роль. І завжди хочеться, щоб він був не лише зовні, а й усередині. Саме тому будинок без вікон немислимий. Вибираючи які вікна кращі, варто віддати перевагу тим, які підходять вам за технічними характеристиками та ціною. Однак зараз на ринку так багато моделей, що можна просто розгубитися.
Пластиковим вікнам можна віддати пальму першості і практичності. Їхня відмінність від алюмінієвих побратимів у невисокій вартості при порівняно однакових характеристиках міцності. Вони мають добрі теплоізоляційні властивості. Крім того, в числі переваг - стійкість до перепадів температур та погоди.

Різниця між пластиковими вікнами та дерев'яними також у здатності пропускати світло. Порівняльні характеристики склопакетів доводять, що вони не мають тих недоліків, якими грішить звичайне скло. На останніх часто з'являються сколи, тріщини та подряпини. Щоб так само зіпсувати склопакет треба докласти чимало зусиль, адже для його виробництва використовують скло особливої ​​марки з підвищеною міцністю.

Відмінність склопакетів один від одного, як правило, полягає у кількості камер. Для того щоб знати різницю між моделями та усвідомити, в чому відмінність різних видів пластикових вікон один від одного, треба вникнути в основи їхньої конструкції.

Два скла герметично з'єднані одне з одним, а по контуру розташовані спеціальні гранули, які сушать вологе повітря. Це допомагає довго зберігати тепло в будинку. Крім того, вакуум (або інертний газ) усередині дозволяє витримувати невеликі перепади тиску. Однак якщо стрибок буде різким і сильним, то всередину такого склопакета може проникнути повітря, що порушить цілісність і призведе до деформації. Такий ефект притаманний багатьом моделям, незалежно від того, які пластикові вікна встановлені краще, а які — з порушеннями монтажу.

Якщо з дерев'яними та алюмінієвими модифікаціями зрозуміло, то навіть однакові на перший погляд вікна з ПВХ мають різницю. Якщо всередину конструкції вставлені металеві прути, такий матеріал вже має іншу назву. Відмінність металопластикових вікон від пластикових - в їхній більшій надійності та міцності. Якщо порівняти склопакети цих моделей, то вони практично не відрізняються, адже в будь-якому профілі можна встановити як двокамерний, так і трикамерний пакет.

За більш детальною інформацією стосовно вибору та замовлення металопластикових вікон завітайте в офіс компанії "Вікна +" за адресою м.Ковель, вул.Брестська 33/1 або зателефонуйте нашому менеджеру за номером +38 098 4517514
 
16-10-2022