Захисні ролети
Захистні ролети - це захисне полотно, яке встановлюється на дверні або віконні отвори. Полотно переміщається по направляючих за допомогою автоматичного або механічного приводу. У «робочому» стані ролети щільно закривають отвір, а при відкритті змотується на вал у спеціальному коробі, повністю звільняючи отвір.

Ролети складаються з легких та міцних алюмінієвих профілів. Конструкції захищають будинок від сонця, шуму, негоди та злому, допомагають підтримувати комфортну температуру будь-якої пори року.

АНТИВАНДАЛЬНІ
Ролети першими візьмуть на себе удар вандалів і зловмисників: вони витримають і кидок пляшкою, і каменем, і захистять вікна від графіті недосвідчених вуличних художників. При цьому вікна та майно залишаться цілими та у безпеці і ви збережете бюджет від непередбачених витрат.

ЗЛОМОСТІЙКІ
Ролети – це завжди додаткова перешкода на шляху грабіжників. Вони витратять і час, і сили якщо захочуть потрапити всередину, а з ролетами значно збільшується час і шум, який створюється під час злому, привертає увагу.

ШУМОІЗОЛЯЦІЯ
Профілі з пінним наповнювачем блокують шум із вулиці, створюючи достатній спокій та тишу за рахунок відсутності проміжків та щілин. Це все забезпечується щільним приляганням кінцевого профілю до відкоса, а також направляючим шинам, які кріпляться впритул до віконного отвору, в яких додатково встановлюються щільні вставки, які дозволяють ролетам рухатися практично безшумно. Крім того, щоб підвищити звукоізоляцію в приміщенні, рекомендуємо вибирати автоматичне керування, так як електропривод встановлюється всередину захисного короба і не порушує звукоізолюючий контур.

Ціна на ролети залежить від типу та складності монтажу, розмірів, кольору та інших параметрів. Компанія “Вікна+”, що у Ковелі, пропонує великий вибір захисник ролетів за цінами від виробника. Наші вироби мають всі відповідні сертифікати і служать сучасною високотехнологічною альтернативою гратам на вікна. У розгорнутому стані конструкція надає будівлі оригінальний та стильний зовнішній вигляд, а в згорнутому - зручно поміщається в компактний рулон, не займаючи зайвого простору.