Колір має значення
Психологами неодноразово доведено вплив кольору на настрій, поведінку та самопочуття людини. Ще недавно наші співвітчизники особливо не замислювалися над тим, якого кольору вибрати вікна, віддаючи перевагу білим виробам.
У сучасного споживача набагато більше можливостей зробити свій будинок незвичайним. Тут можна довіритись професійним дизайнерам підприємства “Вікна+” або дати волю власної фантазії. Не можна сказати, що білі вікна виглядають нудно чи недостатньо привабливо. Зовсім ні. Однак, якщо ви звикли до експериментів, любите все незвичайне та оригінальне, то чому б не дізнатися, якого кольору бувають пластикові вікна та чим варто керуватися при виборі виробу.

Незвичайний інтер'єр із кольоровим вікном

Сучасні технології дозволяють фарбувати вікна у різні відтінки без шкоди для якості та терміну служби. Покриття відрізняється високою якістю. Воно не розтріскується, не тьмяніє і не вигоряє.

Вікно в процесі фарбування профілю
Відтінків існує дуже багато. Дуже популярна натуральна гама "під дерево": вишня, дуб, сосна, горіх і т.д.

Як вибрати колір вікон?

Актуальне і водночас риторичне питання. Кожен покупець повинен відповісти на нього самостійно, адже ніхто краще за нього не знає, які відтінки тішать його око, викликають приємні асоціації. Наведемо лише загальні поради.

Зовнішнє фарбування визначається фасадом будівлі. Вона має бути в тій самій гамі. У виняткових випадках доречний принцип контрастів.

Внутрішня частина вікна визначається стилістикою приміщення
 • Для строкатих та яскравих інтер'єрів варто вибирати пластикові вікна спокійного кольору, а у стриманому приміщенні можна зробити яскравий акцент.
 • Гама профілю повинна збігатися з основним кольором у кімнаті (колір шпалер, покривала, килима).
 • Деякі відтінки здатні вносити коригування в уже сформовану атмосферу. Наприклад, популярний останнім часом сірий тон робить кімнату суворішою та холоднішою. Такий варіант доречний у сучасних мінімалістичних та хай-тек інтер'єрах.
 • Темні вікна підійдуть лише для дуже світлого приміщення або для кімнати в готичному стилі. В інших випадках вони зроблять її похмурою та обтяжливою.
 • Приглушені тони підійдуть для спальні або кімнати відпочинку з великими вікнами. Вони допомагають створити інтимну обстановку.
 • Пастельні відтінки актуальні для невеликих вікон, а в класичному інтер'єрі гармонійно виглядає забарвлення під дерево.
 • Яскраві профілі, як правило, встановлюють лише в дитячих кімнатах, де з їхньою допомогою вдається створити атмосферу радості та веселощів. Тут вітаються будь-які експерименти.
 • Якщо ж ви вирішили провести сміливий експеримент поза дитячою, враховуйте, що відтінки блакитного схильні до умиротворення та відпочинку. Такі вікна підійдуть для спальні. Помаранчеві та червоні відтінки підвищують активність, піднімають настрій та стимулюють апетит. Це чудовий варіант для кухні.
Як змінити колір пластикових вікон?

Надати потрібний відтінок можна одним із трьох способів:
 • шляхом фарбування профілю стійкою до атмосферних факторів фарбою, яку наносять на робочу поверхню профілю;
 • використовуючи коекструзію - фарбування "в масі": при цьому фарбу додають безпосередньо в пластик;
 • ламінування: обклеювання профілю плівкою, одна із сторін якої має клейку основу, завдяки чому надійно фіксується.
Вам набридли звичайні білі вікна? Вирішили поміняти шпалери і тепер вони не вписуються в загальну стилістику? Вихід є - звертайтесь в компанію “Вікна+”!

Наша адреса: м.Ковель, вул.Брестська 33/1

Ми працюємо:

Пн- Пт: 09.00 - 17.00
Сб: 09.00 - 14.00
Нд: вихідний

Наш телефон: +38 098 4517514


 
29-10-2022